Powered by Smartsupp

REZERVUJTE ZDE

 

 

 

Není nic lepšího než se pořádně zahřát, zrelaxovat a uvolnit si svaly po celodenní námaze, ať trávíte den na kole nebo v práci.. Stejně tak získáte u partnera plusové body za rezervaci romantického privátního wellness, kde si odpočinete od všedních dnů v luxusním wellness prostoru v centru Valtic.

 

PROVOZNÍ DOBA: DENNĚ OD 10:00 DO 22:00

 

Privátní wellness Residence Barrique je oázou odpočinku a regenerace, kde jsme se pro Vás pokusili snoubit harmonii, čistotu a elegantní prostředí, tak jako v celém zařízení. Zde navíc v dokonalém soukromí.

 

 

Kvalitní materiály, decentní osvětlení, moderní a pohodlé vybavení, hudba dle Vašeho výběru, prostorné sprchy, luxusní vana, finská sauna. Nabízíme Vám možnost pronajmout si naše malé wellness v Residenci Barrique pro rodinu, pár přátel nebo jen soukromý zážitek s Vaším partnerem. Stylová finská sauna, pohodlná lůžka pro relaxaci s velkou LCD TV pro poslech hudby, sledování sportovních přenosů či romantického filmu a konečně, luxusní samostatně stojící vana pro dva. Vanu si sami napustíte horkou vodou a zvolíte si olejovou vonnou přísadu dle Vašich preferencí.

 
 

Rezervaci privátního wellness je možné provádět telefonicky
na tel.: +420 703 311 711 nebo online denně od 10:00 – 20:00

 

Vyčkejte prosím na potvrzení rezervace. Vyberete si čas a dobu relaxace, v případě potřeby nám nahlásíte, že si klíč vyzvednete z keyboxu na zdi. V tom případě tedy projdete do wellness přímo z parkoviště zcela diskrétně, využijte parkovací místo č. 2 nebo 5 – dle obsazenosti. Jistě Vás potěší, že Váš automobil bude bedlivě střežen přímo na parkovišti za bránou uvnitř areálu. Wellness má vlastní sprchy a WC. Je vybaveno klimatizací, fénem, měkkými pantoflemi a vychlazenou vodou k občerstvení. Můžeme Vám zajistit malé pohoštění či láhev vína nebo sektu při rezervaci dostatečně včas.

 

 

CENÍK:

 

Cena pro ubytované hosty - 1.500 Kč/90 min./až 4 osoby + 250 Kč za každou další osobu

  • 750 Kč/každou další hodinu (bez omezení osob) 

Cena pro neubytované hosty - 2.000 Kč/90 min./až 4 osoby + 250 Kč za každou další osobu

  • 1.000 Kč/každou další hodinu (bez omezení osob)

Storno podmínky: Bezplatné storno wellness služeb je možné týden předem, po tomto termínu Vám v případě zrušení rezervace vykompenzujeme částku poukazem na 1/2 uhrazené ceny.

 

Těšíme se na Vás, tým Residence Barrique

 

 

Residence Barrique

 

Residence Barrique s.r.o.

IČ: 18032320

Petra Bezruče 720, 691 42 Valtice

Copyright 2024 RESIDENCE BARRIQUE - hotel Valtice, apartmány Valtice | WEB BY GOLDEN ORANGE S.R.O.