Powered by Smartsupp

VINNÝ SKLEP VALTICE - RESIDENCE BARRIQUE

 

 

 

 

 

 

Co by to bylo za pravou vinařskou dovolenou ve Valticích bez popíjení dlouho do noci v malebném vinném sklípku..?

Naštěstí apartmány Residence Barrique Vám nabízejí, po celodenní cykloturistice či návštěvě památek v Lednicko-valtickém areálu, také vinný sklep o rozloze cca 100 m² přímo v areálu našeho ubytování. Sejdete několik málo schodů a ocitnete se v malebném vinném sklepě s úžasnou rotundou a vinnými kójemi s kovanými mřížemi, jež byly vystavěny v minulém století a v roce 2023 pečlivě zrenovovány.

 

 

 

 

 

Vinný sklep nabízí posezení pro všechny naše návštěvníky bez předchozí rezervace u stolů pro 4 - 6 osob a funguje jako společný prostor, kde si můžete vypít nejen valtické přívlastkové víno, jež Vám připravíme v apartmánu při Vašem příjezdu v dostatečném počtu, popř. další lahve zakoupíte dle Vaší chuti na recepci. Objednat si můžete i catering k pohoštění Vás a Vašich přátel. Ve sklepě je možno pouštět hudbu dle libosti, posedět lze jak v "chladné" části vinného kvelbeného sklepa z režných cihel, tak i v "teplejší" plně klimatizované části s barem, kávovarem, varnou konvicí či mikrovlnnou troubou.

 
 

Velká výhoda vinného sklepa tkví v tom, že funguje jako samoobsluha a naši hosté tedy nejsou omezeni provozní dobou. Není nad to přijít z prohlídky Valtic či řízené degustace a pokračovat v degustaci ve "vlastním" vinném sklípku..

 

Věříme, že přesně tak se u nás budete cítit a rádi se k nám, na jižní Moravu, budete vracet.

Residence Barrique

 

Residence Barrique s.r.o.

IČ: 18032320

Petra Bezruče 720, 691 42 Valtice

Copyright 2024 RESIDENCE BARRIQUE - hotel Valtice, apartmány Valtice | WEB BY GOLDEN ORANGE S.R.O.

Pobyt od

do